Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych Regionu Płockiego, 09 - 402 Płock, Plac Dąbrowskiego 1, www.oipip.org.pl Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

plen

Godziny urzędowania

Poniedziałek
7.00 - 15.00
 
Wtorek
9.00 - 17.00
 
Środa - Piątek
7.00 - 15.00
 
 

Pomoc prawna

Okręgowy Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej, pierwszy i trzeci wtorek w godz. 15.00 - 16.00, natomiast Przewodnicząca OSPiP w drugi wtorek miesiąca między 15.00 - 17.00.

Ponadto po uprzednim umówieniu telefonicznym (+48 24 264 48 33) za pośrednictwem biura OIPiP RP, można skorzystać z porady Radcy Prawnego.
 

Składki

Na podstawie art. 11 ust. 4 ustawy o samorządzie pielęgniarek i położnych z dnia 01 lipca 2011 r. (Dz. U. Nr 174 poz. 1038) pielęgniarki i położne obowiązane są regularnie opłacać składkę członkowską na rzecz samorządu.
Wysokości składek
 

Obszar działania Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych RP

Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych Regionu Płockiego obejmuje swoim działaniem powiat gostyniński, płocki i sierpecki.

K O M U N I K A T

 

W nawiązaniu do informacji dot. udziału Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych Regionu Płockiego w realizacji projektu pn. „Wsparcie kształcenia podyplomowego pielęgniarek i położnych” informuję o rozpoczynającym się w siedzibie Izby w lutym 2023 roku bezpłatnego kursu specjalistycznego dla pielęgniarek: „Pielęgnowanie pacjenta dorosłego wentylowanego mechanicznie”.

Panie pielęgniarki zainteresowane uczestniczeniem w w/w kursie proszone są o rejestrację w Systemie Monitorowania Kształcenia do dnia 06 lutego 2023 roku do godz. 14.00. Dla osób uczestniczących w kursie przewidziane są materiały edukacyjne, materiały biurowe (notes, długopis, pendrive) oraz catering podczas organizowanych zajęć.

Przewidywana liczba uczestników w edycji to minimum 30 osób.

W przypadku pytań, problemów z rejestracją proszę o kontakt z pracownikami biura Izby , tel.: 24 264 48 33 lub email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W załączeniu wykaz świadczeń zdrowotnych, do których jest uprawniona pielęgniarka po ukończeniu w/w kursu specjalistycznego.

 

 

Z poważaniem

Przewodnicząca ORPiP RP

 

Elżbieta Pleczyńska 

Partnerzy

Administratorem danych osobowych jest Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych Regionu Płockiego z siedzibą w Płocku, Plac Dąbrowskiego 1, 09-402 Płock. Kontakt z Administratorem jest możliwy pisemnie na adres Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych Regionu Płockiego, Plac Dąbrowskiego 1, 09-402 Płock.

OIPIP RP wyznaczyła Inspektora Ochrony Danych (IOD). Funkcję Inspektora Ochrony Danych pełni Marlena Leszczyńska. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych, w każdej sprawie dotyczącej przetwarzania Państwa danych osobowych przez OIPIP RP, możliwy jest poprzez e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..