Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych Regionu Płockiego, 09 - 402 Płock, Plac Dąbrowskiego 1, www.oipip.org.pl Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

plen

Godziny urzędowania

Poniedziałek
7.00 - 15.00
 
Wtorek
9.00 - 17.00
 
Środa - Piątek
7.00 - 15.00
 
 

Pomoc prawna

Okręgowy Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej, pierwszy i trzeci wtorek w godz. 15.00 - 16.00, natomiast Przewodnicząca OSPiP w drugi wtorek miesiąca między 15.00 - 17.00.

Ponadto po uprzednim umówieniu telefonicznym (+48 24 264 48 33) za pośrednictwem biura OIPiP RP, można skorzystać z porady Radcy Prawnego.
 

Składki

Na podstawie art. 11 ust. 4 ustawy o samorządzie pielęgniarek i położnych z dnia 01 lipca 2011 r. (Dz. U. Nr 174 poz. 1038) pielęgniarki i położne obowiązane są regularnie opłacać składkę członkowską na rzecz samorządu.
Wysokości składek
 

Obszar działania Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych RP

Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych Regionu Płockiego obejmuje swoim działaniem powiat gostyniński, płocki i sierpecki.

Szanowni Państwo,

W niedzielę 11 września zapraszamy na spotkanie z Lwem Honorkiem, który w ramach akcji „Bezpieczny powrót do szkoły” opowie o najważniejszych zasadach bezpieczeństwa. Spotkania odbędą się po seansach filmu „King: Mój przyjaciel lew” dubbing o godzinach 11:15 i 13:45.

W PROGRAMIE


  • SPOTKANIE Z LWEM HONORKIEM, KTÓRY OPOWIE O NAJWAŻNIEJSZYCH ZASADACH BEZPIECZEŃSTWA
  • NIESPODZIANKI DLA WIDZÓW
  • WSPÓLNE ZDJĘCIA

SPOTKANIA ODBĘDĄ SIĘ PO SEANSACH FILMU

"KING: MÓJ PRZYJACIEL LEW" DUBBING O GODZINACH 11:15 i 13:45

BILETY ZGODNE Z CENNIKIEM KINA 

 

King: Mój przyjaciel lew - dubbing

Reżyseria: David Moreau
Scenariusz: David Moreau, Zoé Bruneau
Gatunek: familijny/komedia/przygodowy
Kraj produkcji: Francja
Rok produkcji: 2022
Czas trwania: 105 minut
Obsada: Gérard Darmon, Lou Lambrecht, Léo Lorléac'h, Thibault de Montalembert, Clémentine Baert, Victor Artus Solaro

Opis filmu

Pełna przygód, humoru i wzruszeń opowieść o przebojowej nastolatce, jej odrobinę mniej rozgarniętym bracie i… małym lwiątku, których połączyła niezwykła przyjaźń.

Wspaniała filmowa przygoda dla całej rodziny!


https://www.facebook.com/z.profilaktyka/about/?ref=page_internal


Akademia Lwa Honorka - to cykl słuchowisk emitowanych w Katolickim Radiu Diecezji Płockiej, skierowanych do dzieci z najstarszych grup przedszkolnych oraz dzieci z klas I-III

Pomysłodawcą i realizatorem cyklu słuchowisk dla dzieci są: Agnieszka Andrzejewska i Bartosz Wielkopolski z Zespołu Profilaktyki i Komunikacji Społecznej Straży Miejskiej w Płocku; nie tylko funkcjonariusze, pedagodzy, ale również, albo przede wszystkim - rodzice
 
Dlaczego „Akademia Lwa Honorka” to słuchowiska? -Dzieci codziennie spotykają się z ogromną ilością obrazów płynących z telewizji, gier, ilustracji. Przestają słuchać, a słuchanie opowieści rozwija wyobraźnię, wzbogaca słownictwo i w znakomity sposób ułatwia dziecku naukę. Zapobiega również, uzależnieniu się od telewizji i komputerów oraz umożliwia zdobywanie wiedzy na temat życia codziennego.
Każde słuchowisko przedstawia i opowiada pewną historię. Nie ma w nim gotowych obrazów tak jak w telewizji czy ilustracji jak w książce. Wiele rzeczy nie jest dokładnie określonych. Maluch, uruchamiając kreatywne myślenie, sam musi przełożyć słowa i dźwięk na obraz. Wyobraża sobie, jak wyglądają bohaterowie opowieści, opisywane miejsca i sytuacje.
Słuchając, dziecko musi skupić uwagę, aby zobaczyć świat oczami wyobraźni. Stara się zapamiętać jak najwięcej szczegółów ze słyszanego tekstu. To wyrabia umiejętność koncentracji niezbędną w nauce w przedszkolu, a potem w szkole.
 
Prowadzący: Lew Honorek i ciocia Agnieszka wyjaśniają dzieciom, jak prawidłowo zachować się w sytuacjach niebezpiecznych, a także omawiają konsekwencje nieprawidłowych zachowań.

 

Pozdrawiam i zapraszam do Kina Przedwiośnie,

Partnerzy

Administratorem danych osobowych jest Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych Regionu Płockiego z siedzibą w Płocku, Plac Dąbrowskiego 1, 09-402 Płock. Kontakt z Administratorem jest możliwy pisemnie na adres Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych Regionu Płockiego, Plac Dąbrowskiego 1, 09-402 Płock.

OIPIP RP wyznaczyła Inspektora Ochrony Danych (IOD). Funkcję Inspektora Ochrony Danych pełni Marlena Leszczyńska. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych, w każdej sprawie dotyczącej przetwarzania Państwa danych osobowych przez OIPIP RP, możliwy jest poprzez e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..