Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych Regionu Płockiego, 09 - 402 Płock, Plac Dąbrowskiego 1, www.oipip.org.pl Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

plen

Godziny urzędowania

Poniedziałek
7.00 - 15.00
 
Wtorek
9.00 - 17.00
 
Środa - Piątek
7.00 - 15.00
 
 

Pomoc prawna

Okręgowy Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej, pierwszy i trzeci wtorek w godz. 15.00 - 16.00, natomiast Przewodnicząca OSPiP w drugi wtorek miesiąca między 15.00 - 17.00.

Ponadto po uprzednim umówieniu telefonicznym (+48 24 264 48 33) za pośrednictwem biura OIPiP RP, można skorzystać z porady Radcy Prawnego.
 

Składki

Na podstawie art. 11 ust. 4 ustawy o samorządzie pielęgniarek i położnych z dnia 01 lipca 2011 r. (Dz. U. Nr 174 poz. 1038) pielęgniarki i położne obowiązane są regularnie opłacać składkę członkowską na rzecz samorządu.
Wysokości składek
 

Obszar działania Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych RP

Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych Regionu Płockiego obejmuje swoim działaniem powiat gostyniński, płocki i sierpecki.

Szanowni Państwo, 

z wielkim zaszczytem i przyjemnością zapraszamy do udziału w wyjątkowym spotkaniu podczas Kongresu Naukowo Szkoleniowego Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran, które w 2022 roku obchodzi Jubileusz 20-lecia. 

W tym roku spotkamy się w Sopocie w dniach 8-10 września. W programie Kongresu 13 sesji wykładowych oraz 18 warsztatów praktycznych, wszystkie w ujęciu codziennej praktyki. To co przedstawimy będzie efektem naszych 20-letnich doświadczeń. 

To wyjątkowe spotkanie specjalistów, którym bliskie jest leczenie trudno gojących się ran. Zapraszamy lekarzy i pielęgniarki wszystkich specjalności, ratowników medycznych, podologów i podiatrów, rehabilitantów, dietetyków, psychologów, a także studentów, którzy już niedługo będą podejmowali odpowiedzialne decyzje kliniczne. 

W dniach od 8-10 września musimy być razem w Sopocie, by poprzez naszą wiedzę i doświadczenie tworzyć nowe perspektywy dla pacjentów z ranami w Polsce i na świecie. 

W imieniu Organizatora i Rady Programowej,

dr hab. n. med. Beata Mrozikiewicz Rakowska

Prezes Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran

 

Program ramowy Jubileuszowego Kongresu Naukowo Szkoleniowego Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran:

 

•            Multidyscyplinarne podejście do leczenia ran.

•             Leczenie ran w onkologii, diabetologii, chirurgii, ortopedii i dermatologii.

•             Najnowsze wytyczne Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran.

•             Innowacyjne rozwiązania i technologie w leczeniu ran trudno gojących się.

•             Stopa cukrzycowa okiem internisty, diabetologa, angiologa  i chirurga.

•             Pacjent z raną u lekarza rodzinnego – współpraca pielęgniarki i lekarza POZ.

•             Kompresjoterapia w teorii i praktyce.

•             Prehabilitacja jako element jakościowego leczenia pacjenta.

•             Koncepcja higieny rany.

•             Mikrobiologia w leczeniu ran.

•             Prewencja powstawania odleżyn.

•             Powikłania po chirurgicznych zabiegach ginekologicznych – dlaczego nadal stanowią wyzwanie.

•             Leczenie ran u pacjentów po zabiegach kardiochirurgicznych i kardiologicznych.

•             Terapia podciśnieniowa – kompendium wiedzy o NPWT.

 

Program szczegółowy już wkrótce! 

REJESTRACJA NA KONGRES   >>>>   WWW.KONGRESPTLR.PL 

Zapraszamy również do śledzenia oficjalnego profilu Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran na facebooku, gdzie publikowane są najnowsze informacje dotyczące kongresu   >>>>   www.facebook.com/ptlr2020

 

Lokalizacja:

Centrum Konferencyjne Hotelu Radisson Blu w Sopocie

ul. Bitwy pod Płowcami 54

81-731 Sopot

 

Kontakt z organizatorem dla uczestników indywidualnych:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

tel. 602-257-250 oraz 663-676-707  

Partnerzy

Administratorem danych osobowych jest Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych Regionu Płockiego z siedzibą w Płocku, Plac Dąbrowskiego 1, 09-402 Płock. Kontakt z Administratorem jest możliwy pisemnie na adres Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych Regionu Płockiego, Plac Dąbrowskiego 1, 09-402 Płock.

OIPIP RP wyznaczyła Inspektora Ochrony Danych (IOD). Funkcję Inspektora Ochrony Danych pełni Marlena Leszczyńska. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych, w każdej sprawie dotyczącej przetwarzania Państwa danych osobowych przez OIPIP RP, możliwy jest poprzez e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..