Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych Regionu Płockiego, 09 - 402 Płock, Plac Dąbrowskiego 1, www.oipip.org.pl Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

plen

Godziny urzędowania

Poniedziałek
7.00 - 15.00
 
Wtorek
9.00 - 17.00
 
Środa - Piątek
7.00 - 15.00
 
 

Pomoc prawna

Okręgowy Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej, pierwszy i trzeci wtorek w godz. 15.00 - 16.00, natomiast Przewodnicząca OSPiP w drugi wtorek miesiąca między 15.00 - 17.00.

Ponadto po uprzednim umówieniu telefonicznym (+48 24 264 48 33) za pośrednictwem biura OIPiP RP, można skorzystać z porady Radcy Prawnego.
 

Składki

Na podstawie art. 11 ust. 4 ustawy o samorządzie pielęgniarek i położnych z dnia 01 lipca 2011 r. (Dz. U. Nr 174 poz. 1038) pielęgniarki i położne obowiązane są regularnie opłacać składkę członkowską na rzecz samorządu.
Wysokości składek
 

Obszar działania Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych RP

Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych Regionu Płockiego obejmuje swoim działaniem powiat gostyniński, płocki i sierpecki.

Szanowni Państwo,

 

Agencja

Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji

serdecznie zaprasza Wszystkich Zainteresowanych

na bezpłatne szkolenia online

z zakresu

 

Refundacji leków (HTA)                                                            Programów Polityki Zdrowotnej                                      Wytycznych klinicznych

 

Szkolenia prowadzone będzie przez doświadczonych wykładowców, tworzących kadrę Agencji, których unikatowa wiedza z zakresu tematyki szkoleń stanowić będzie cenne źródło informacji dla uczestników szkoleń.

Terminy najbliższych szkoleń:

  • Programy Polityki Zdrowotnej: 29-30.06.2022  - Agenda
  • Refundacja leków (HTA): 21.07.2022 - Agenda
  • Wytyczne kliniczne:  28.06.22 - Agenda                                                                                                                                                                                                                                      

Cel szkoleń:

 

  • Refundacja leków – zaznajomienie uczestników z rolą Agencji, ułatwienie wyszukiwania informacji dot. finansowanych technologii oraz ich skuteczności i bezpieczeństwa. Ponadto, zostanie on wyposażony w podstawową wiedzę z zakresu analiz klinicznych i ekonomicznych.

Szkolenie dedykowane jest pracownikom podmiotów leczniczych, w tym kadry zarządzające w podmiotach wykonujących działalność leczniczą, pracownikom organów założycielskich dla szpitali i innych podmiotów leczniczych działających w publicznym systemie ochrony zdrowia, płatnika publicznego oraz przedstawicielom organizacji pacjentów.

 

  • Programy Polityki Zdrowotnej – wyposażenie uczestnika:

o    w wiedzę z zakresu aktualnego stanu prawnego, związanego z systemem opieki zdrowotnej w Polsce, ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień dotyczących zdrowia publicznego, niezbędnych do prawidłowego przygotowywania i realizowania PPZ na danym terenie;

o    przekazana zostanie również wiedza i umiejętności niezbędne do samodzielnego pozyskiwania kompleksowych informacji w zakresie dostępnych dowodów naukowych i rekomendacji niezbędnych do właściwego zaplanowania populacji i interwencji w ramach PPZ, zgodnie z zasadami HTA oraz EBM .

o    Szkolenie umożliwi uczestnikom praktyczne zdobycie wiedzy i umiejętności na temat tworzenia projektów PPZ w oparciu o wytyczne AOTMiT oraz tworzenie raportów końcowych z realizacji programu polityki zdrowotnej.

Szkolenie dedykowane jest – przedstawicielom organów założycielskich podmiotów leczniczych, w tym pracownikom jednostek samorządu terytorialnego, osobom biorącym udział w tworzeniu regionalnej polityki zdrowotnej oraz przedstawicielom organizacji pacjentów.

 

·       Wytyczne kliniczne – umożliwi zdobycie wiedzy na temat metodyki tworzenia wysokiej jakości wytycznych klinicznych, oceny wytycznych z wykorzystaniem narzędzia AGREE II oraz procesu opiniowania zaleceń postępowania diagnostyczno-terapeutycznego przez AOTMiT.

Szkolenie dedykowane jestpracownikom podmiotów leczniczych, w tym kadry zarządzające w podmiotach wykonujących działalność leczniczą, pracownikom organów założycielskich dla szpitali i innych podmiotów leczniczych działających w publicznym systemie ochrony zdrowia, płatnika publicznego oraz przedstawicielom organizacji pacjentów.

 

Jak się zapisać na szkolenie?


 

·       krok 1 – wypełnij formularz projektowy dostępny na stronie projektowej: https://power.aotm.gov.pl/rejestracja.php

·       krok 2 – prześlij formularz na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Odpowiedzi na wszelkie Państwa pytania udzielimy pod nr tel. 887 830 678 lub adresem mailowym  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej szczegółów na stronie projektowej: www.power.aotm.gov.pl

 

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu.

Serdecznie zapraszamy

do rejestracji i udziału w szkoleniach

Partnerzy

Administratorem danych osobowych jest Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych Regionu Płockiego z siedzibą w Płocku, Plac Dąbrowskiego 1, 09-402 Płock. Kontakt z Administratorem jest możliwy pisemnie na adres Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych Regionu Płockiego, Plac Dąbrowskiego 1, 09-402 Płock.

OIPIP RP wyznaczyła Inspektora Ochrony Danych (IOD). Funkcję Inspektora Ochrony Danych pełni Marlena Leszczyńska. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych, w każdej sprawie dotyczącej przetwarzania Państwa danych osobowych przez OIPIP RP, możliwy jest poprzez e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..