Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych Regionu Płockiego, 09 - 402 Płock, Plac Dąbrowskiego 1, www.oipip.org.pl Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

plen

Godziny urzędowania

Poniedziałek
7.00 - 15.00
 
Wtorek
9.00 - 17.00
 
Środa - Piątek
7.00 - 15.00
 
 

Pomoc prawna

Okręgowy Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej, pierwszy i trzeci wtorek w godz. 15.00 - 16.00, natomiast Przewodnicząca OSPiP w drugi wtorek miesiąca między 15.00 - 17.00.

Ponadto po uprzednim umówieniu telefonicznym (+48 24 264 48 33) za pośrednictwem biura OIPiP RP, można skorzystać z porady Radcy Prawnego.
 

Składki

Na podstawie art. 11 ust. 4 ustawy o samorządzie pielęgniarek i położnych z dnia 01 lipca 2011 r. (Dz. U. Nr 174 poz. 1038) pielęgniarki i położne obowiązane są regularnie opłacać składkę członkowską na rzecz samorządu.
Wysokości składek
 

Obszar działania Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych RP

Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych Regionu Płockiego obejmuje swoim działaniem powiat gostyniński, płocki i sierpecki.

Szanowni Państwo,

Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli Wydział w Płocku i NoveKino Przedwiośnie zapraszają:

 • nauczycieli i wychowawców klas IV-VIII oraz szkół ponadpodstawowych,

 • pedagogów, psychologów szkolnych,

 • nauczycieli bibliotekarzy i wychowawców świetlic szkolnych

do udziału w projekcie:  FILMOWA AKADEMIA NAUCZYCIELA

W programie:

 • seanse filmowe o walorach edukacyjnych,

 • spotkania ze specjalistami związanymi z  tematyką  projekcji,

 • materiały edukacyjne dla Uczestników spotkania, przygotowane przez dystrybutora filmu lub specjalistę, przeznaczone do wykorzystania podczas zajęć z uczniami – rozwijające ich kompetencje emocjonalne I społeczne, a także nawiązujące do zapisów podstawy programowej I polityki oświatowej państwa ( odnoszące się do problematyki seansu)

Zadaniem Uczestników projektu będzie:

 • Przygotowanie, przeprowadzenie i udokumentowanie (wraz z opisem) działania zrealizowanego w szkole, inspirowanego wybranym filmem z pokazów Filmowej Akademii Nauczyciela.

Przykłady i formy działań:

 

    - kampania społeczna,

 

    - wystawa fotograficzna,

 

    - wystawa plastyczna,

 

    - spektakl szkolny,

 

    - akademia tematyczna,

 

    - słuchowisko radiowe,

 

    - podcast, blog tematyczny,

 

   - film (reportaż, wywiad, reklama) i inne.

Autorzy najciekawszego działania będą mieli możliwość zaprezentowania swojego projektu szkolnego na stronie internetowej wydziału MSCDN w Płocku, w lokalnych mediach, przestrzeni NoveKino Przedwiośnie oraz otrzymają niespodzianki od organizatorów.

Wstęp jest bezpłatny. Konieczna jest rejestracja. Kino nie prowadzi telefonicznej rezerwacji miejsc.

Zapraszamy do zapisów na najbliższy pokaz 16.03 o godz. 17:30:

 

https://system.mscdn.pl/zewnetrzne/zgloszenie/id/21017/o//w/P%C5%82ock

 

Partnerzy

Administratorem danych osobowych jest Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych Regionu Płockiego z siedzibą w Płocku, Plac Dąbrowskiego 1, 09-402 Płock. Kontakt z Administratorem jest możliwy pisemnie na adres Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych Regionu Płockiego, Plac Dąbrowskiego 1, 09-402 Płock.

OIPIP RP wyznaczyła Inspektora Ochrony Danych (IOD). Funkcję Inspektora Ochrony Danych pełni Marlena Leszczyńska. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych, w każdej sprawie dotyczącej przetwarzania Państwa danych osobowych przez OIPIP RP, możliwy jest poprzez e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..