Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych Regionu Płockiego, 09 - 402 Płock, Plac Dąbrowskiego 1, www.oipip.org.pl Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

plen

Godziny urzędowania

Poniedziałek
7.00 - 15.00
 
Wtorek
9.00 - 17.00
 
Środa - Piątek
7.00 - 15.00
 
 

Pomoc prawna

Okręgowy Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej, pierwszy i trzeci wtorek w godz. 15.00 - 16.00, natomiast Przewodnicząca OSPiP w drugi wtorek miesiąca między 15.00 - 17.00.

Ponadto po uprzednim umówieniu telefonicznym (+48 24 264 48 33) za pośrednictwem biura OIPiP RP, można skorzystać z porady Radcy Prawnego.
 

Składki

Na podstawie art. 11 ust. 4 ustawy o samorządzie pielęgniarek i położnych z dnia 01 lipca 2011 r. (Dz. U. Nr 174 poz. 1038) pielęgniarki i położne obowiązane są regularnie opłacać składkę członkowską na rzecz samorządu.
Wysokości składek
 

Obszar działania Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych RP

Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych Regionu Płockiego obejmuje swoim działaniem powiat gostyniński, płocki i sierpecki.

Szanowni Państwo, 

Dzięki współpracy z Izbą Pielęgniarek i Położnych (naszą ofertę można znaleźć na stronie www Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych) przygotowaliśmy dla członków Izby dedykowany link z ofertą rabatową. 

 https://bit.ly/IZBA_PIELEGNIAREK_I_POLOZNYCH 

LINK ważny jest do 20.02.2022r. 

Wirtualny Spacer po naszych Resortach: https://holidaypark.pl/galeria/spacery/

Galeria zdjęć w naszych resortów: https://holidaypark.pl/galeria/zdjecia/ 

Każdy pracownik, członek organizacji dokonuje samodzielnie zakupu vouchera przez wygenerowany link na taką ilość voucherów, która go interesuje.

W celu zakupienia voucherów na dane innej osoby, należy na nowo wejść w link i dokonać zakupu na nowe dane osobowe. Jednorazowo jednym kliknięciem zakupić można jeden rodzaj voucherów w dowolnej ilości, np. domków nad morzem. W celu zakupienia innego rodzaju, np. apartamentów, należy ponownie kliknąć w link i na nowo dokonać zakupu.

Zapraszamy do skorzystania z rabatu na pobyty w naszych Resortach - 6 lokalizacji: Rowy, Pobierowo, Kołobrzeg, Mielno, Ustronie Morskie, Niechorze.

Czas na zrealizowanie voucherów to 5 lat w każdym dostępnym w danym okresie Resorcie.  

Po zakupie vouchera i otrzymaniu specjalnego jego kodu każdy indywidualnie rezerwuje pobyt w wybranym Resorcie, w dogodnym dla siebie terminie, w ciągu 5 lat od daty zakupu , dzwoniąc na infolinię. Terminy w jakich można realizować pobyty w 6 resortach nad morzem:  od 1 kwietnia do 14 czerwca oraz cały wrzesień i październik we wszystkich 6ciu Resortach, z wyłączeniem wysokiego sezonu, a dodatkowo od tego roku uruchamiamy dwa Resorty czynne w sezonie jesienno- zimowym ( od 1.11 do 30/31.03 dostępne są apartamenty ogrzewane na gaz)  Rowy i Pobierowo (oferta z pakietu firmowego z wyłączeniem sezonu wysokiego).

W 2022 roku otwieramy pierwszy górski resort, w Karkonoszach, w miejscowości Cieplice Zdrój. Rezerwacje na resort w górach można dokonywać już na rok 2023 r.  

 

CIPELICE : https://link.freshmail.direct/c/q9egvq6ww0/ym7lnxbhch .

Partnerzy

Administratorem danych osobowych jest Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych Regionu Płockiego z siedzibą w Płocku, Plac Dąbrowskiego 1, 09-402 Płock. Kontakt z Administratorem jest możliwy pisemnie na adres Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych Regionu Płockiego, Plac Dąbrowskiego 1, 09-402 Płock.

OIPIP RP wyznaczyła Inspektora Ochrony Danych (IOD). Funkcję Inspektora Ochrony Danych pełni Marlena Leszczyńska. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych, w każdej sprawie dotyczącej przetwarzania Państwa danych osobowych przez OIPIP RP, możliwy jest poprzez e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..