Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych Regionu Płockiego, 09 - 402 Płock, Plac Dąbrowskiego 1, www.oipip.org.pl Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

plen

Godziny urzędowania

Poniedziałek
7.00 - 15.00
 
Wtorek
9.00 - 17.00
 
Środa - Piątek
7.00 - 15.00
 
 

Pomoc prawna

Okręgowy Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej, pierwszy i trzeci wtorek w godz. 15.00 - 16.00, natomiast Przewodnicząca OSPiP w drugi wtorek miesiąca między 15.00 - 17.00.

Ponadto po uprzednim umówieniu telefonicznym (+48 24 264 48 33) za pośrednictwem biura OIPiP RP, można skorzystać z porady Radcy Prawnego.
 

Składki

Na podstawie art. 11 ust. 4 ustawy o samorządzie pielęgniarek i położnych z dnia 01 lipca 2011 r. (Dz. U. Nr 174 poz. 1038) pielęgniarki i położne obowiązane są regularnie opłacać składkę członkowską na rzecz samorządu.
Wysokości składek
 

Obszar działania Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych RP

Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych Regionu Płockiego obejmuje swoim działaniem powiat gostyniński, płocki i sierpecki.

Rozpoczęła się rekrutacja studentów III roku położnictwa do II edycji konkursu „Położna Przyszłości – Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy”.
Celem Olimpiady jest promocja zawodu położnej w Polsce oraz wyłonienie najlepszego studenta położnictwa w kraju.
Nagrodami w konkursie są płatne staże w Szpitalu Specjalistycznym św. Zofii w Warszawie.

Konkurs będzie się składał z dwóch etapów, podczas których studenci zmierzą się z zadaniami teoretycznymi oraz praktycznymi.

Współorganizatorem konkursu jest Polskie Towarzystwo Położnych. Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął Minister Zdrowia.

W skład Komisji konkursowej wchodzą przedstawiciele:

  • Polskiego Towarzystwo Położnych, reprezentowanego przez Panią Prezes dr hab. Beatę Piętę, prof. UM,
  • Szpitala Specjalistycznego św. Zofii w Warszawie, reprezentowanego przez Panią dr n. med. Grażynę Bączek, Dyrektora ds. Położnych i Pielęgniarek,
  • Centrum Kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek i Położnych, reprezentowanego przez Panią Dyrektor dr n. med. Beatę Guzak,
  • Konsultanta Krajowego ds. Pielęgniarstwa Ginekologicznego i Położniczego Panią dr. hab. n.o zdr. Grażynę Iwanowicz-Palus,
  • Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych, reprezentowanej przez Panią Prezes Zofię Małas.


Na zgłoszenia poprzez poniższy link Organizatorzy czekają w dniach 3-18 lutego 2022 roku.
https://edukacja.szpitalzelazna.pl/formularz-zgloszenia/


Więcej informacji w tym etapy, regulamin konkursu znajdują się na stronie organizatora:
https://edukacja.szpitalzelazna.pl/

Organizatorzy

 

Partnerzy

Administratorem danych osobowych jest Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych Regionu Płockiego z siedzibą w Płocku, Plac Dąbrowskiego 1, 09-402 Płock. Kontakt z Administratorem jest możliwy pisemnie na adres Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych Regionu Płockiego, Plac Dąbrowskiego 1, 09-402 Płock.

OIPIP RP wyznaczyła Inspektora Ochrony Danych (IOD). Funkcję Inspektora Ochrony Danych pełni Marlena Leszczyńska. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych, w każdej sprawie dotyczącej przetwarzania Państwa danych osobowych przez OIPIP RP, możliwy jest poprzez e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..