Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych Regionu Płockiego, 09 - 402 Płock, Plac Dąbrowskiego 1, www.oipip.org.pl Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

plen

Godziny urzędowania

Poniedziałek
7.00 - 15.00
 
Wtorek
9.00 - 17.00
 
Środa - Piątek
7.00 - 15.00
 
 

Pomoc prawna

Okręgowy Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej, pierwszy i trzeci wtorek w godz. 15.00 - 16.00, natomiast Przewodnicząca OSPiP w drugi wtorek miesiąca między 15.00 - 17.00.

Ponadto po uprzednim umówieniu telefonicznym (+48 24 264 48 33) za pośrednictwem biura OIPiP RP, można skorzystać z porady Radcy Prawnego.
 

Składki

Na podstawie art. 11 ust. 4 ustawy o samorządzie pielęgniarek i położnych z dnia 01 lipca 2011 r. (Dz. U. Nr 174 poz. 1038) pielęgniarki i położne obowiązane są regularnie opłacać składkę członkowską na rzecz samorządu.
Wysokości składek
 

Obszar działania Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych RP

Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych Regionu Płockiego obejmuje swoim działaniem powiat gostyniński, płocki i sierpecki.

Szanowni Państwo,
Serdecznie zapraszamy na:

V Ogólnopolski Zjazd Pielęgniarek, Położnych i innych zawodów medycznych

„Zdrowie i jakość pracy personelu medycznego w erze post covid”

 

TERMINY:

21–23 marca 2022 r. Busko-Zdrój

13–15 czerwca 2022 r. Gdańsk Sobieszewo

07–09 września 2022 r. Mazury

16–18 listopada 2022 r. Ustroń

 

PROGRAM:

·         Jak skutecznie komunikować się w zespole. Lekarz-Pielęgniarka-Pacjent. Skutki błędów w komunikacji na jakość życia zawodowego i osobistego

·         Czy choroby zawodowe są nieuniknione? Wybrane przykłady. Najczęstsze zaniedbania. Możliwości profilaktyki

·         Jak uchronić się od bólu i polepszyć codzienną jakość życia. Odkryj to co nieoczywiste i poznaj świadomy trening w nowatorskiej odsłonie

·         Wypalenie zawodowe czy wyczerpanie? Odkryj granice i reaguj

·         Odpowiedzialność zawodowa pielęgniarek i położnych. Aktualności  dotyczące różnych aspektów wykonywania zawodu w aspekcie doświadczeń z czasu pandemii i przepisów prawa

·         Sposoby na rozładowanie zestresowanego zdenerwowanego czy roszczeniowego pacjenta lub członków rodziny

·         Procedury a  minimalizowanie ekspozycji zawodowej

·         Najczęstsze błędy żywieniowe  po przebytym covid.19. Co pomaga a co utrudnia pełen powrót do formy

 

Organizator: Polskie Centrum Edukacji. Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  kom. 607995604

 

Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy na stronie www.pce.com.pl

Partnerzy

Administratorem danych osobowych jest Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych Regionu Płockiego z siedzibą w Płocku, Plac Dąbrowskiego 1, 09-402 Płock. Kontakt z Administratorem jest możliwy pisemnie na adres Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych Regionu Płockiego, Plac Dąbrowskiego 1, 09-402 Płock.

OIPIP RP wyznaczyła Inspektora Ochrony Danych (IOD). Funkcję Inspektora Ochrony Danych pełni Marlena Leszczyńska. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych, w każdej sprawie dotyczącej przetwarzania Państwa danych osobowych przez OIPIP RP, możliwy jest poprzez e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..