Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych Regionu Płockiego, 09 - 402 Płock, Plac Dąbrowskiego 1, www.oipip.org.pl Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

plen

Godziny urzędowania

Poniedziałek
7.00 - 15.00
 
Wtorek
9.00 - 17.00
 
Środa - Piątek
7.00 - 15.00
 
 

Pomoc prawna

Okręgowy Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej, pierwszy i trzeci wtorek w godz. 15.00 - 16.00, natomiast Przewodnicząca OSPiP w drugi wtorek miesiąca między 15.00 - 17.00.

Ponadto po uprzednim umówieniu telefonicznym (+48 24 264 48 33) za pośrednictwem biura OIPiP RP, można skorzystać z porady Radcy Prawnego.
 

Składki

Na podstawie art. 11 ust. 4 ustawy o samorządzie pielęgniarek i położnych z dnia 01 lipca 2011 r. (Dz. U. Nr 174 poz. 1038) pielęgniarki i położne obowiązane są regularnie opłacać składkę członkowską na rzecz samorządu.
Wysokości składek
 

Obszar działania Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych RP

Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych Regionu Płockiego obejmuje swoim działaniem powiat gostyniński, płocki i sierpecki.

 

K O M U N I K A T

Naczelna Rada Pielęgniarek i Położnych w Warszawie przystąpiła do projektu pozakonkursowego w Działaniach 7.1 Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014 – 2020 i lata następne „Wsparcie kształcenia podyplomowego pielęgniarek i położnych”. Projekt będzie realizowany przez wszystkie Okręgowe Izby Pielęgniarek i Położnych w Polsce.

Z bezpłatnych szkoleń w każdej Izbie skorzysta 10% pielęgniarek i położnych zarejestrowanych w Okręgowym Rejestrze Pielęgniarek i Okręgowym Rejestrze Położnych prowadzonym przez ORPiP RP. Szkolenia będą prowadzone przez OIPiP RP w latach 2022 – 2023.

Osoby chętne do udziału w bezpłatnych szkoleniach w ramach kształcenia podyplomowego, które nie dokonały zgłoszenia przez zakład pracy proszone są o wskazanie kursu, w którym deklarują swe uczestnictwo.

Poniżej tabela ze wskazaniem kursów, które będą przedmiotem projektu.

Proszę o przesyłanie informacji emailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 4 lutego 2022 roku.

Z wyrazami szacunku
Przewodnicząca ORPiP RP
Elżbieta Pleczyńska

 

 

Lp.

                                 Nazwa kursu

Liczba osób chętnych

1

 

 

2

 

 

3

 

 

4

 

 

5

 

 

6

 

7

 

8

 

 

9

 

10

11

 

12

 

13

 

14

 

15

 

16

 

 

 

kurs specjalistyczny w zakresie opieki nad pacjentem w trakcie choroby COVID-19 oraz po jej przebyciu (np. terapie w trakcie przebiegu COVID-19, rehabilitacja po COVED-19),

kurs specjalistyczny w zakresie opieki nad pacjentem z chorobami zakaźnymi (szczególnie niebezpiecznymi i wysoce zakaźnymi),

 

kurs specjalistyczny w zakresie opieki nad pacjentem wymagającym wysokoprzepływowej terapii tlenem,

 

kurs specjalistyczny w zakresie pielęgnowania pacjenta dorosłego wentylowanego mechanicznie,

 

kurs specjalistyczny w zakresie komunikacji interpersonalnej w pielęgniarstwie,

 

kurs specjalistyczny w zakresie wywiad i badanie fizykalne,

kurs specjalistyczny w zakresie resuscytacji oddechowo-krążeniowej noworodka,

kurs specjalistyczny w zakresie resuscytacji krążeniowo- oddechowej,

kurs specjalistyczny w zakresie wykonywania i interpretacji zapisu elektrokardiograficznego u dorosłych,

kurs specjalistyczny w zakresie wsparcia psychologicznego dla pacjenta i ich rodzin,

     kurs specjalistyczny w zakresie pielęgniarstwa                 pulmonologicznego,

kurs specjalistyczny w zakresie monitorowania dobrostanu płodu w czasie ciąży i podczas porodu (z poszerzonym modułem wykonanie i interpretacja USG),

kurs specjalistyczny w zakresie edukacji w chorobach układu krążenia.

kurs kwalifikacyjny w dziedzinie pielęgniarstwa kardiologicznego (z poszerzonym modułem opieki nad pacjentem z chorobą COVID-19),

kurs kwalifikacyjny w dziedzinie pielęgniarstwa neurologicznego (z poszerzonym modułem opieki nad pacjentem z chorobą COVED-19),

      kurs kwalifikacyjny w dziedzinie pielęgniarstwa psychiatrycznego (z poszerzonym modułem opieki nad pacjentem z chorobą COVID-19),

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Partnerzy

Administratorem danych osobowych jest Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych Regionu Płockiego z siedzibą w Płocku, Plac Dąbrowskiego 1, 09-402 Płock. Kontakt z Administratorem jest możliwy pisemnie na adres Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych Regionu Płockiego, Plac Dąbrowskiego 1, 09-402 Płock.

OIPIP RP wyznaczyła Inspektora Ochrony Danych (IOD). Funkcję Inspektora Ochrony Danych pełni Marlena Leszczyńska. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych, w każdej sprawie dotyczącej przetwarzania Państwa danych osobowych przez OIPIP RP, możliwy jest poprzez e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..