Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych Regionu Płockiego, 09 - 402 Płock, Plac Dąbrowskiego 1, www.oipip.org.pl Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

plen

Godziny urzędowania

Poniedziałek
7.00 - 15.00
 
Wtorek
9.00 - 17.00
 
Środa - Piątek
7.00 - 15.00
 
 

Pomoc prawna

Okręgowy Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej, pierwszy i trzeci wtorek w godz. 15.00 - 16.00, natomiast Przewodnicząca OSPiP w drugi wtorek miesiąca między 15.00 - 17.00.

Ponadto po uprzednim umówieniu telefonicznym (+48 24 264 48 33) za pośrednictwem biura OIPiP RP, można skorzystać z porady Radcy Prawnego.
 

Składki

Na podstawie art. 11 ust. 4 ustawy o samorządzie pielęgniarek i położnych z dnia 01 lipca 2011 r. (Dz. U. Nr 174 poz. 1038) pielęgniarki i położne obowiązane są regularnie opłacać składkę członkowską na rzecz samorządu.
Wysokości składek
 

Obszar działania Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych RP

Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych Regionu Płockiego obejmuje swoim działaniem powiat gostyniński, płocki i sierpecki.

Centrum Medyczne „Żelazna” w Warszawie realizuje projekt pod nazwą Program w zakresie edukacji i profilaktyki depresji poporodowej w makroregionie centralnym w ramach V Osi priorytetowej Wsparcie dla obszaru zdrowia, Działanie 5.1 Programy profilaktyczne, z Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014 – 2020.

Na prośbę Pani Marioli Łodzińskiej Wiceprezes NRPiP,  zwracamy się z uprzejmą prośbą rozpowszechnienie  informacji wśród pielęgniarek i położnych o możliwości przystąpienia do ankiety pt. Stres, zdrowie i postrzegane wsparcie społeczne wśród pracowników medycznych w okresie pandemii koronawirusa SARS-CoV-2, która dostępna jest pod linkiem:

 

Zaproszenie do anonimowego badania naukowego na temat stresu, dobrostanu, zdrowia psychicznego oraz wsparcia społecznego pracowników medycznych w czasie pandemii COVID-19. Badanie prowadzone jest w Instytucie Psychologii Akademii Pedagogiki Specjalnej  w Warszawie pod moim kierownictwem.

dr n.med. Magdalena Gawrych
Zakład Psychologii Klinicznej Człowieka Dorosłego
Instytut Psychologii
Akademia Pedagogiki Specjalnej
ul.Szczęścliwicka 40, Warszawa

Załączniki:
Pobierz plik (14072020-1.pdf)14072020-1.pdf[Stres, zdrowie i wsparcie pracowników medycznych.]

W listopadzie 2019 r. odbył się I Kongres Pielęgniarek i Położnych POZ Wiem, więc szczepię. DZIĘKUJEMY, że byliście Państwo z nami. Przed nami kolejne ogólnopolskie spotkanie pielęgniarek i położnych POZ, które również w całości poświęcimy szczepieniom ochronnym i naszej roli w profilaktyce chorób zakaźnych. W tym roku jednak odbędzie się ono w nieco zmienionej formie ze względu na panującą sytuację epidemiologiczną.

Partnerzy

Administratorem danych osobowych jest Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych Regionu Płockiego z siedzibą w Płocku, Plac Dąbrowskiego 1, 09-402 Płock. Kontakt z Administratorem jest możliwy pisemnie na adres Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych Regionu Płockiego, Plac Dąbrowskiego 1, 09-402 Płock.

OIPIP RP wyznaczyła Inspektora Ochrony Danych (IOD). Funkcję Inspektora Ochrony Danych pełni Marlena Leszczyńska. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych, w każdej sprawie dotyczącej przetwarzania Państwa danych osobowych przez OIPIP RP, możliwy jest poprzez e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..