Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych Regionu Płockiego, 09 - 402 Płock, Plac Dąbrowskiego 1, www.oipip.org.pl Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

plen

Konferencje

nowe trendy i rozwiązania
W naszym serwisie zawsze bogata i ciekawa oferta konferencji, przeznaczonych dla pielęgniarek i położnych. Zobacz

XXV lat

samorządu pielęgniarek i położnych
Uroczyście świętujemy XXV - cie działalności Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych Regionu Płockiego. Zobacz

Aktualności

zawsze najnowsze informacje
W naszym serwisie zawsze aktualne informacje dotyczące naszego środowiska zawodowego, między innymi zmiany legislacyjne, nowe trendy, rynek pracy... Zobacz

Godziny urzędowania

Poniedziałek
7.00 - 15.00
 
Wtorek
9.00 - 17.00
 
Środa - Piątek
7.00 - 15.00
 
 

Pomoc prawna

Okręgowy Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej, pierwszy i trzeci wtorek w godz. 15.00 - 16.00, natomiast Przewodnicząca OSPiP w drugi wtorek miesiąca między 15.00 - 17.00.

Ponadto po uprzednim umówieniu telefonicznym (+48 24 264 48 33) za pośrednictwem biura OIPiP RP, można skorzystać z porady Radcy Prawnego.
 

Składki

Na podstawie art. 11 ust. 4 ustawy o samorządzie pielęgniarek i położnych z dnia 01 lipca 2011 r. (Dz. U. Nr 174 poz. 1038) pielęgniarki i położne obowiązane są regularnie opłacać składkę członkowską na rzecz samorządu.
Wysokości składek
 

Obszar działania Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych RP

Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych Regionu Płockiego obejmuje swoim działaniem powiat gostyniński, płocki i sierpecki.

Obchody Jubileuszu 25- lecia Samorządu Pielęgniarek i Położnych  Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych regionu Płockiego odbyły się w dniu 22 października 2016 roku uroczystą Mszą  Świętą w Bazylice Katedralnej odprawioną przez Jego Ekscelencję  Księdza Biskupa Mirosława Milewskiego. Oprócz członków samorządu we mszy uczestniczyła Prezes NRPiP Pani Zofia Małas oraz zaproszeni goście. Podczas Liturgii odbyło się uroczyste poświęcenie sztandaru  Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych Regionu Płockiego, przekazanie i odebranie Przyrzeczenia od  Pocztu Sztandarowego w imieniu wszystkich członków samorządu zawodowego. To był niezwykły moment dla Samorządu Pielęgniarek i Położnych - otrzymaliśmy Sztandar - weksylium, które jest symbolem naszej społeczności, widocznym znakiem uosabiającym naszą pracę. Po uroczystości Mszy Świętej w Bazylice Katedralnej wszyscy uczestnicy udali się do gmachu Państwowej Szkoły Muzycznej im.  K. Szymanowskiego w Płocku, gdzie była kontynuowana dalsza część uroczystości obchodów  srebrnego Jubileuszu Naszego Samorządu.

Podczas uroczystości przedstawiono krótką sesję historyczno wspomnieniową powstania Samorządu następnie dokonano wręczenia złotych, srebrnych i brązowych odznaczeń Zasłużony dla Samorządu Pielęgniarek i Położnych. Wyróżnione pielęgniarki i położne otrzymały  Dyplomy uznania za zaangażowanie i wspieranie swoimi działaniami  samorządu  nadane przez Marszałka Województwa Mazowieckiego Pana Adama Struzika oraz  Prezesa  NRPiP Panią Zofię Małas i Przewodniczącą  Okręgowej Rady Elżbietę Pleczyńską.  Pan Adam Struzik Marszałek Województwa Mazowieckiego  wyróżnił  Okręgową Izbę Pielęgniarek i Położnych Regionu Płockiego  Medalem pamiątkowym  PRO MAZOVIA. W końcowym etapie uroczystości głos zabrali zaproszeni Goście, przekazali  dla wszystkich członków serdeczne życzenia z okazji Jubileuszu 25- lecia Samorządu. Następnie rozpoczęła się część artystyczna w której uczestnicy wysłuchali Koncertu muzycznego w wykonaniu uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Płocku.

Załączniki:
Pobierz plik (25oipip3rp.pdf)25oipip3rp.pdf[Skrót informacyjny.]
Pobierz plik (oipip3-25lat.pdf)oipip3-25lat.pdf[Prezentacja - XXV lat OIPiP RP.]
Partnerzy

Administratorem danych osobowych jest Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych Regionu Płockiego z siedzibą w Płocku, Plac Dąbrowskiego 1, 09-402 Płock. Kontakt z Administratorem jest możliwy pisemnie na adres Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych Regionu Płockiego, Plac Dąbrowskiego 1, 09-402 Płock.

OIPIP RP wyznaczyła Inspektora Ochrony Danych (IOD). Funkcję Inspektora Ochrony Danych pełni Marlena Leszczyńska. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych, w każdej sprawie dotyczącej przetwarzania Państwa danych osobowych przez OIPIP RP, możliwy jest poprzez e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..